Firemni cesty

SLOVINSKO - HORY, RAFTY, MOŘE

Slovinsko patří mezi oblíbené cíle turistů již dlouhou dobu. Tato sympatická a krajinově velmi pestrá země nabízí ještě mnohem více než proslavené bílé štíty Julských Alp. Během naší krátké návštěvy vám nabídneme mnoho zážitků které se budou odehrávat v srdci Alp. Budete mít možnost si sjet na raftech řeku Soču, relaxovat u Jaderského moře a na závěr Vám také nabídneme návštěvu světoznámých Postojanských jeskyní.


Návrh programu:
1. den: Odjezd  v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách (předcházející den), přejezd do Slovinska do Slovinska. Kolem poledne příjezd do Bovce, oběd a příprava na rafting. Odpoledne rafting na řece Soča , jedna z nejkrásnějších raftových řek v Evropě, večeře a ubytování v hotelu.
2. den: Snídaně, celodenní cyklistický výlet v oblasti údolí řeky Soči (oběd formou balíčku), nebo fakultativně nabídka následujících půldenních aktivit:
Canyoning - prostup soutěskou za pomoci lezeckých technik
Hydrospeeding – plavba na řece na malém kluzáku
Plavba na kanoích na Koritnici
Spelologická tůra
Návrat do hotelu a večeře.
3. den: Snídaně, transfer do Portorože na pobřeží Jaderského moře, cestou možná návštěva Lipice (slavný hřebčín), ubytování, volno, koupání, relaxace. Večeře v hotelu.
4. den: Snídaně, dopoledne volno nebo fakultativně potápění v zátoce Portorož, v poledne pro všechny nalodění na loď a plavba kolem pobřeží s možností šnorchlování. V rámci plavby oběd formou rybího pikniku včetně nápojů, večer návrat do hotelu a večeře.
5. den: Snídaně, odjezd do Postojanských jeskyňí, prohlídka a následně transfér domů. Oběd formou balíčku. Příjezd pozdě večer, nebo dle dohody (například pozdější odjezd z Portorože).

Poznámka: Program lze různě upravovat a zrealizovat například i letecky.
Vhodné období: květen-září
Cena: dohodou

Zajišťované služby:

- ubytování v hotelu
- večeře, obědy 
- doprava autobusem včetně tax a poplatků
- rafting na Soči včetně vybavení
- Hyfrospeeding
- Canyoning
- Spelologická tůra
- zapůjčení kola na Soči
- lodní vyjížďky
- vstupné do Postojanských jeskyní
- průvodce po celou dobu zájezdu
- místní specialisty
- organizaci zájezdu
- pojištění léčebných výloh včetně sportovního programu
- pojištění CK
- DPH
- Atd..

 

 

 


 

Adventura - firemní cesty 2006