Firemni cesty

IRSKO - OSTROV SV. PATRIKA

Golf
Ohutnávka whisky
Památky Dublinu a okolí

Návrh programu:
1. den: Přílet účastníků do Dublinu, transfer do Dublinu, prohlídka města dle času příletu, Powerscourt gardens - nejkrásnější okrasné zahrady Irska založené již roku 1745, ubytování v hotelu a večeře. Odjezd do hotelu, ubytování a večeře v hotelu.
2. den: Snídaně, okružní jízda a prohlídka Dublinu, v rámci programu prohlídka Trinity College (nejstarší univerzita v Irsku) a její staré knihovny (rukopis Book of Kells z 9. století). Následně prohlídka pivovaru Guinness, občerstvení, odpoledne prohlídka Kilmainham Jail (vězení a národní památník za samostatnost Irska), prohlídka staré destilérky Jameneson (ochutnávky whisky), návrat do hotelu, večeře a volný program.
3. den: Snídaně, návštěva a prohlídka hradu Malahide Mc Castle (nejstarší irský hrad), zpět jízda kolem dublinské zátoky a návrat do hotelu. Odpoledne golfový program. Návštěva Ryder clubu (založen již v 18 století), prohlídka a následně možnost hry na Championships Course (18 jamek), nebo Lake Course (18 jamek). Vyhlášená hřiště, kde trénoval a hrál např. Christy O`Connor Junior. Hra dle časových možností, individuální návrat do hotelu, večeře a volný program.
4. den: snídaně a odjezd do Dublinu na letiště, odbavení a odlet.

Poznámka: Program lze upravit dle přání klienta.

Vhodný termín: květen - září

Nabídka zajišťovaných služeb:

- transfer z/na letiště v Dublinu
- doprava po celou dobu programu včetně PHM
- ubytování v hotelu dle přání klienta
- stravování dle přání klienta
- vstupné do navštívených objektů
- česky mluvící průvodce a místní specialisté
- logistika a příprava zájezdu
- pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně sportovního programu
- pojištění CK
- DPH
- atd..


Ubytování: Například hotel City West 4* je špičkový moderní hotel nalézající se přímo v golfovém resortu. Celý komplex leží 15 km od centra Dublinu.

Adventura - firemní cesty 2006