Firemni cesty

ANDALUSIE - ZEMĚ MNOHA KULTUR

Jedinečný zážitek ze španělského jihu
Večeře v opeře
Ochutnávky cherry a skvělá gastronomie
Landrover rallye


Španělská Andalusie je vyhlášená svojí krásou a jedinečným skloubením mnoha kultur a národů. Centrem naší cesty se stane město Sevilla, kdysi brána a přístav do Ameriky, přes který proudilo obrovské bohatství do celé Evropy. Připravíme pro vás pestrý program, kde nevynecháme jedinečnou gastronomii, skvělé památky, ale také adrenalin formou jízdy na jeepech a další. Jedinečným zážitkem jsou pak večerní představení oper Carmen, nebo Lazebník sevillský, které se odehrávají v autentickém prostředí a vy se pohybujete přímo uvnitř děje, aniž by vás svazovalo křeslo divadla a smoking.


Návrh programu:
1. den: let z Prahy do Madridu, transfer na nádraží a jízda rychlovlakem do Sevilli (2,5 hod.). Transfer do hotelu, přivítání, ubytování a následně večeře v typické restauraci s pravým Flamengem.
2. den: Snídaně, odjezd na Landrover rallye do okolí Sevilly, oběd ve venkovské restauraci s ochutnávkou místních specialit. Návrat do Sevilly, jízda v kočárech Sevillou, prohlídka města a královského paláce. Večeře v Tapas baru.
3. den: Snídaně, odjezd do Jerez de Frontera, představení zdejšího skvělého chovu koní a výcviku královské školy. Následně návštěva sklepů a ochutnávka zdejšího cherry s obědem. Návrat do Sevilly se zastávkou v typické andaluské vesničce a večerní představení "Carmen" spojené s gala večerem s večeří, živou hudbou a vtažením účastníků do děje. Představení v autentickém prostředí s historickými kostýmy.
4. den: Snídaně, transfer rychlovlakem do Madridu a odlet zpět do Prahy.


Poznámka: Program lze upravit dle přání klienta.
Vhodný termín: jaro a podzim
Cena: dohodou

Zajišťované služby:

- veškeré ubytování úrovně dle vašeho přání
- veškerá doprava včetně letenek
- stravování a ochutnávky
- zajištění programu dle přání
- zajištění kongresu
- organizace
- pojištění
- golf
- horská kola
- sportovní auta a motorky na okruhu v Jerez de Frontera
- jízda na koních
- paint ball
- Team Building atd.


Doprava: letecky např. pravidelnou linkou ČSA do/z Madridu, následně přesun pohodlným rychlovlakem AVE do Sevilli cca. 2,5 hodiny (cesta zpět je stejná). V místě transporty autobusem nebo minibusem dle velikosti skupiny. V případě velké skupiny lze zajistit speciální let do Sevilli.

Program: program lze udělat pro různě velké skupiny a dle vašeho přání. Gala večer v královském paláci a živé představení Carmen nebo Lazebníka sevillského, ale vyžaduje skupinu alespoň 50 osob. Ostatní programy jsou variabilní a dle vašeho přání.
V rámci představení se herci volně pohybují mezi klienty, kteří jsou zataženi často i do děje opery. Vše probíhá v autentickém prostředí s živou hudbou a v historických kostýmech. Během představení je volný catering, podává se občerstvení, víno a další nápoje.

Stravování: dle vašeho přání. Španělská kuchyně je skvělá, především její pokrmy z masa a zeleniny. Rovněž víno a zde na jihu cherry patří k nejlepším v celé Evropě.

Adventura - firemní cesty 2006