Firemni cesty

INDONESIE

Zveme vás do země tisíce ostrovů a ostrůvků, které jsou rozdílné svojí kulturou, přírodou, mořem i lidmi. Země, kde vedle sebe žijí budhisté, muslimové, hinduisté i křesťané, kde mešity stojí vedle hinduistických chrámů a katolických kostelů. Vyvrcholením vaší návštěvy pak bude cesta na západní Irian, kde pohlédnete do doby kamenné.

Návrh programu:
1. den: Odlet z Prahy do Jakarty dle letového řádu.
2. den: Přílet do Jakarty, odbavení, transfer do hotelu a ubytování, odpočinek.
3. den: Snídaně, transfer na letiště, přelet do Semerangu a následně do Pangkalan Bun na ostrově Borneo. Přesun na řeku Kumai, nalodění na tradiční dřevěnou loď a začátek cesty do jungle, večeře a nocleh v lodge.
4. den: : Snídaně, plavba po řece a následně pěší výlet do deštného pralesa, zastávka v Leakey kempu, oběd, pokračování výletu do jungle, návštěva záchranné a rehabilitační stanice orangutánů, pozorování orangutánů, gibonů, makaků a dalších zástupců fauny a flory, návrat na loď a večeře.
5. den: Snídaně, výprava do národního parku Tanjung Puting, pozorování zvěře ve volné přírodě. Oběd formou balíčku, návrat na loď a večeře.
6. den: : Snídaně, transfer na letiště, přelet do Surabay a následně na Bali, volno na večeři, odpočinek v hotelu, návrat na letiště a v noci odlet na západní Irian.
7. den: Přílet do Jaypura (západní Irian) v 7:40, transfer do hotelu a odpočinek, volno, relaxace, koupání, večeře.
8. den: Snídaně, přelet malým letadlem do vnitrozemí ostrova (velehorská oblast), transfer do hotelu ve Wameně, oběd a odpoledne do domorodých vesnic, lokální trhy a život místních obyvatel, návrat do hotelu a večeře.
9. den: : Snídaně, jízda do Sogokmo v jižní části Baliemského údolí. Nástup na trek údolím (4 hodiny), návštěva osad a táborů lidí z doby kamenné, oběd na trase, ubytování a večeře v horské vesnici Kilise.
10. den: , pokračování treku v Baliemském údolí, oběd, výhledy do kaňonu Baliem, horská tropická příroda a flora, návrat do Wameny, večeře.
11. den: : Snídaně, jízda do Kurulu (vesnice kmene Dani) tradiční stavby a život lidí z doby kamenné, oběd na trase, odpoledne tradiční prasečí hody, ukázka válečného tance a pod. život v divočině, návrat do Wameny a večeře.
12. den: Snídaně, odlet z Wameny do Jaypura, návštěva památníku gen. Mc. Artura a bojů v 2 světové válce, návštěva jezera Sentani, oběd, realxace, odpoledne místní trh Hamadi, návrat do hotelu a večeře. Alternativa: Místo tohoto programu lze zařadit ještě jeden den ve vnitrozemí s návštěvou dalších domorodých vesnic a noclehem v tradiční chýši a pod.
13. den: Snídaně, přelet do Jakarty a následně do Jogjakarty, transfer do hotelu a ubytování, volno v historickém městě (někdejší hlavní město).
14. den:Snídaně, prohlídka Jogjakarty, návštěva monumentálního Borobuduru (největší budhistický chrám na světě), komplex 224 hinduistických chrámu Prambanan, sultánský palác, vodní hrad Taman Sari, atd. V rámci programu oběd, večer přelet do Jakarty a ubytování v centru města.
15. den:Volno v Jakartě dle doby odletu, transfer na letiště a odlet do Evropy.
16. den: Přílet do Prahy.
  

Poznámka: Program lze upravit dle přání klienta.
Vhodný termín: červenec -říjen  
Cena: dohodou
 

Zajišťované služby:

- ubytování v hotely a lodžích
- stravování dle rozpisu programu (obecně plná penze)
- transfery z letišť a na letiště
- veškerá doprava v rámci programu
- anglicky nebo česky mluvící průvodce
- vstupné dle programu
- orangutan park rangers
- jídlo pro orangutany
- zajištění a organizace programu
- pojištění CK
- česky mluvící průvodce
- atd..
 

Adventura - firemní cesty 2006