Firemní cesty
Adventura s.r.o.

Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10
tel:    +420 271 741 734-6
          +420 603 503 862
fax:    +420 271 741 737

Firemni cesty

O NÁS

Firemní cesty - Adventura s.r.o.

Firemní cesty je specializované zakázkové oddělení společnosti Adventura, které se zaměřuje na pořádání firemních, motivačních, obchodních a dalších akcí. Akce sestavené na míru dle přání našich klientů jsme schopni zorganizovat téměř kdekoliv na světě, vycházejíce tak z dlouholetých zkušeností CK Adventura a jejích dceřiných firem. Naší filozofií jsou zejména programy založené na prožitku s prioritou zajištění vybraných a kvalitních služeb.

Společnost Adventura s.r.o. je největší českou cestovní kanceláří s poznávacím a sportovním programem založenou v roce 1990. Od počátku své existence se zaměřuje zejména na nevšední, poznávací i sportovní programy v Evropě a ve světě a každoročně s ní vycestují klienti do 82 zemí světa napříč 5 kontinenty.

Společnost Adventura s.r.o. je složena z několika subjektů, které se specializují na určitý produkt nebo regiony. Součástí společnosti jsou kromě klasické cestovní kanceláře Adventura také China Tours zaměřená především na Čínu a blízké okolí, dále Adventura Teambuilding tvořící především firemní kurzy, Pragia zaměřen na návštěvníky z ciziny a samozřejmě Adventura Firemní cesty specializovaná na zajištění motivačních a incentivních akci do zahraničí.

Společnost Adventura s.r.o. spolupracuje s mnoha špičkovými subjekty cestovního ruchu na celém světě, s jejichž pomocí jsme schopni pro vás zajistit požadovaný servis v různých koutech světa. Naší výhodou jsou dlouholeté zkušenosti s netradičními a outdoorovými programy, které pečlivě připravujeme při zachování maximální bezpečnosti klienta.

Společnost Adventura s.r.o. je držitelem řádné koncese, je pojištěna proti úpadku u pojišťovny UNIQA, se kterou má exkluzivní smlouvu a jako jediná společnost v ČR má v základním pojištění zahrnuty i sportovní aktivity. Adventura s.r.o. je řádným členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

Adventura - firemní cesty 2006