Firemní cesty
Adventura s.r.o.

Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10
tel:    +420 271 741 734-6
          +420 603 503 862
fax:    +420 271 741 737

Firemni cesty

LIPARSKÉ OSTROVY NA JACHTĚ

Liparské ostrovy jsou jedinečným darem přírody. Překrásné přírodní scenérie, kvetoucí muškáty, oleandry, kaktusy, palmy, fíkovníky. Pláže štěrkovité, skalnaté i písečné (jemný černý písek), neskutečně čisté moře, romantická zákoutí a mnoho slunce.
Raritou ostrovů jsou přírodní bahenní koupele, sirné bahno s bublinkami plynů. Přisuzují se mu téměř zázračné účinky, léčící revmatické problémy, různé alergie a ekzémy. Hned vedle, přímo v moři, vyvěrá termální perličková koupel. Všechno přírodní, bez jakéhokoliv zásahu lidské ruky!


Návrh programu:
1. den: Odlet z Prahy do Milána, přestup a pokračování do Catánie, přílet cca. ve 23:00, odbavení, transfer do hotelu, ubytování, večeře.
2. den: Snídaně, výjezd na Etnu, výjezd jeepy 4x4 na sopku (čtyřhodinový výlet), prohlídka vulkánu, oběd formou balíčku, odpoledne přesun do Millaza, rychlolodí na Vulcano, ubytování, večeře na uvítanou.
3. den: Snídaně, nalodění na jachtu a plavba na Liparské ostrovy, dále na Panareau, oběd, plavba kolem ostrovů, večeře na lodi, večerní výstup na Stromboli, návrat do hotelu.
4. den: Snídaně, volno relaxace, nebo geotermální koupele, oběd v typické restauraci, přesun rychlolodí do Millaza a transfer do Catánie a odlet přes Miláno do Prahy

vhodné období: jaro-podzim
cena za program: dohodou

Nabídka zajišťovaných služeb:

- transfer z letiště do hotelu a nazpět
- ubytování v hotelu dle výběru
- stravování dle požadavků
- doprava po Sicílii
- výlet jeepy 4x4 na Etnu
- rychlolodě na ostrovy
- pronájem jachty včetně skipera
- pojištění léčebných výloh
- vstupné do navštívených objektů
- česky mluvící průvodce
- pojištění CK proti úpadku
- organizace zájezdu
- marže
- pojištění CK
- DPH


Adventura - firemní cesty 2006