Firemní cesty
Adventura s.r.o.

Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10
tel:    +420 271 741 734-6
          +420 603 503 862
fax:    +420 271 741 737

Firemni cesty

ISLAND - ZEMĚ GEJZÍRŮ

divokou a krásnou přírodou
terénním autem 4WD


Island je velmi řídce obydlenou zemí. Zažijeme pocit volnosti a poznáme nejzajímavější místa, krásnou i divokou přírodu Islandu, gejzíry, vodopády i horké prameny ve kterých se i vykoupeme. Čeká nás i přejezd divokým vnitrozemím v terénních autech.


Návrh programu:
1. den: Přílet do Keflavíku v poledních hodinách podle zajištěného leteckého spojení. Odjezd z letiště a návštěva Modré laguny. Koupání v laguně a geotermálních lázních, vodopády a gejzíry v okolí, relaxace. Odjezd do Reykjavíku, ubytování v hotelu v centru města. Večeře mimo hotel. Návrat do hotelu.
2. den: Snídaně v hotelu a následně odjezd na tzv. Zlatý trojúhelník. Prohlídka náhorní plošiny Hellisheidi, vesnice Hveragerdi a jejího okolí s geotermálními prameny, vulkanické krátery u Keridu, zlatý vodopád Gullfoss, gejzír Strokkur a mnoho dalších. Oběd ve stylové islandské restauraci Geysir . Odpoledne výběr ze dvou možností. Rafting na řece Hvítá (splutí 7 km dlouhého úseku řeky), nebo výlet na čtyřkolkách. Návrat do hotelu, cestou zastávka v Pingvelir s nejstarším parlamentem v Evropě, večeře.
3. den: Snídaně v hotelu a následně odjezd na ledovec Langjökull. Zde proběhne dopoledne Jeep safari na ledovci s pomocí speciálně upravených vozů. Oběd v Húsafellu a odpoledne kratší pěší výlet v oblasti ledovce. Návrat do hotelu a slavnostní večeře na rozloučenou.
4. den: Snídaně v hotelu, volno k návštěvě města a následně transport na letiště. Odlet z Islandu a návrat v odpoledních hodinách do Prahy.

vhodné období: červen - srpen
cena za program: dohodou

Nabídka zajišťovaných služeb:

- letenky včetně tax a poplatků
- ubytování v hotelu dle výběru
- stravování dle požadavků ve stylových restauracích nebo hotelu
- veškeré transfery a dopravu na výletech
- jeep safari a pronájem terénních aut
- rafting nebo čtyřkolky
- vstupné v rámci programu
- průvodce
- místní specialisty
- pojištění léčebnách výloh
- pojištění CK

Adventura - firemní cesty 2006