Firemní cesty
Adventura s.r.o.

Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10
tel:    +420 271 741 734-6
          +420 603 503 862
fax:    +420 271 741 737

Firemni cesty

MADRID A OKRUH KASTILIÍ

Zveme vás do hlavního města Španělska do Madridu. Města, které je proslavené svojí architekturou, krásou, galerií umění Prado, ale také pestrým nočním životem. Zároveň ale máte možnost poznat i několik perel v okolí Madridu. Na prvním místě staroslavné Toledo, kde se kloubí muslimská a křesťanská kultura, gotickou Avilu s jejími hradbami z 11 století a Segoviu s hradem Alcazar a římským akvaduktem. Ubytování budete např. v hotelu Puerta de Toledo nedaleko královského paláce a tak budete pěšky jen kousek od historického centra města. Ke Španělsku patří neodmyslitelně i výborná gastronomie, kterou budete ochutnávat v typických restauracích při obědech a večeřích.


Návrh programu:
1. den: Letecký přesun z Prahy do Madridu, přílet do Madridu, transfer do hotelu, přivítání, ubytování, volno a večeře.
2. den: Snídaně v hotelu, prohlídka Madridu - okružní jízda zaměřená na umění a památky, návštěva Královského paláce (monumentální stavba z 18 století), slavná galerie umění Prado s expozicí výtvarného umění (Velazques, El Greco, Goya atd., prohlídka centra města (Plaza Mayor), oběd v typické restauraci v centru města, volno a návrat do hotelu, slavnostní večeře v hotelu.
3. den: Snídaně v hotelu a v 9 hod. odjezd na celodenní výlet do Toleda. Prohlídka jednoho z nejúžasnějších měst Evropy, kde se setkáte na malém prostoru s architekturou arabskou, křesťanskou i židovskou. Prohlídka katedrály, kostela st. Tome včetně oltáře od El Greca, synagogy, mešity Cristo de la Luz a mnoha dalších. Oběd v historické Taverna Museum. Návrat do Madridu, večeře v hotelu a volný program.
Nebo odjezd do Avili, města spjatého se sv. Terezou a unikátními hradbami a věžemi z 11 století., přesun do Segovie, oběd v historickém centru města s typickou místní kuchyní a po obědě prohlídka starého města s úžasným římským akvaduktem a královským hradem Alcázar. Návrat do Madridu a večeře v hotelu.
4. den: Snídaně v hotelu, individuální volno ve městě, nákupy a pod., oběd v hotelu a po obědě volný program (fotbalový stadion Reálu Madrid San Bernabao, moderní architektura na Kastilském náměstí atd.) transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

termín: celoročně
cena: dohodou

Nabídka zajišťovaných služeb:

- Leteckou přepravu
- ubytování v hotelu dle přání
- stravování dle přání klientů
- výlety autobusem
- okružní jízdy
- transfery
- česky mluvící průvodce
- místní specialisté
- vstupné do památek během oficiálního programu
- pojištění CK
- organizace a příprava zájezdu


 

Adventura - firemní cesty 2006