Firemní cesty
Adventura s.r.o.

Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10
tel:    +420 271 741 734-6
          +420 603 503 862
fax:    +420 271 741 737

Firemni cesty

CHAMPAGNE

V kraji Champagne v povodí řeky Marny, jedné z nejproslulejších vinařských oblastí Francie. Východiskem výletů bude metropole kraje Reims (Remeš) s korunovační katedrálou. Centrem výroby šampaňského je kromě Remeše též město Epernay s rozsáhlými sklepy, kde šumivý mok dozrává.


Návrh programu:
1. den: Odlet ráno z Prahy do Paříže, přílet odbavení a transfer do Chantilly, následuje recesisitcké rallye se slavným Citroenem 2CV (kachnička) v okolí města. V rámci akce oběd, transfer do hotelu na zámku de la Fere, ubytování, prohlídka zdejších vinných sklepů s ochutnávkou, večeře v zámeckých prostorách a relax.
2. den: Snídaně na zámku, krátký přejezd do Remeše, prohlídka korunovační katedrály, krátký přesun do Epernay (centrum výroby champanského) oběd a prohlídka sklepů následuje ochutnávka a  "sabráž" (sekání  lahve šavlí) (každý účastník má jednu možnost), navrat do hotelu na zámek de la Fere, večeře dle přání.
3. den: Snídaně a následně zapůjčení MTB a vyjížďka po „panství“ spojená s prohlídkou zřícenin středověkého hradu de Fere, pozdní oběd a následně transfer na letiště a odlet do Prahy.

Poznámka: Program lze upravit dle přání klienta.
Vhodné období: květen-říjen
Cena: dohodou

Nabídka zajišťovaných služeb:

- klimatizované mikrobusy po celou dobu programu včetně PHM a poplatků
- letenky
- ubytování v hotelu dvoulůžkové pokoje
- snídaně v hotelu formou bufetu
- večeře v hotelu
- obědy
- prohlídka vinných sklepů na zámku Fere
- návštěva výrobny champanskeho a sekání lahví šavlí
- rallye 2CV v Chantily
- zapůjčení kol
- česky mluvící průvodce
- logistika a příprava zájezdu
- pojištění CK
- DPH
- atd..

Ubytování

Bydlet budeme na jednom místě v zámeckém hotelu de Fere, nalézajícího se v kraji Champagne cca. 40 km na západ od Reméše. Celý zámek je stylově zařízený z období pozdního baroka a empíru. Zámek ale splňuje zároveň všechny standarty moderního bydlení. Všechny pokoje mají samozřejmě sociální zařízení na pokoji. Svojí útulností patří hotel k nejhezčím v celém regionu.

Stravování

Snídaně jsou na zámku formou bufetu. Jedna večeře je gastronomické menu na zámku a druhá je volná dle výběru z jídelního lístku. Obědy jsou v rámci programu na trase. Ochutnávky champanského jsou na zámku a dále v Epernay, kde máte možnost si useknout svoji lahev šavlí. Restaurace nabízí velkou škálu místních specialit a je známá svoji širokou nabídkou vín.

Rallye v Chantilly

Chantilly je městečko nedaleko Paříže známé především svým zámkem a koňskými dostihy. V jeho okolí proběhne částečně recesisitcké a částečně opravdové rallye na vozech Citroen 2CV známých jako „kachnička“. Účastníci se rozdělí do posádek a proběhne pak vlastní závod na daných trasách.

Další aktivity

Na zámku můeme pro vás zorganirovat také let vrtulníkem nebo let balonem. Cyklistická vyjížďka není povinná a můžete také zvolit odpočinek a relax v hotelovém zázemí. Ceny vrtulníku a a balonu jsou na vyžádání.

 

 

Adventura - firemní cesty 2006