Firemní cesty
Adventura s.r.o.

Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10
tel:    +420 271 741 734-6
          +420 603 503 862
fax:    +420 271 741 737

Firemni cesty

RAFTING V RAKOUSKU

Zájezd nabízí široké možnosti, jak v oblasti sportovních - RAFTING, CANYONING, PĚŠÍ TURISTIKA, tak i kulturně poznávacích aktivit. Raftový program bude na řekách Tiroler Ache a Saalach, které jsou vhodné i pro začátečníky. Jedná se o lehkou až středně náročnou divokou vodu do obtížnosti WW III s velmi pěknou okolní krajinou. Program můžeme obohatit návštěvou hradu Werfen nebo přírodní zajímavostí Sazachöfen. Oblast je dobře dostupná, asi 6 hod. jízdy autem.

Návrh programu:
1. den: Odpolední odjezd z Prahy - po trase Příbram, Písek, České Budějovice, Linz, Salzburg . Večerní příjezd do městečka Embach. Ubytování v hotelu a večeře.
 

2. den: Snídaně v hotelu a dále rafting - přejezd k řece Tiroler Ache, rozdělení materiálu, sestavení posádek, základní výcvik techniky jízdy a vodní záchrany, plavba s výcvikem, cvičení zastavování, přejezdů proudů a pod. - sehrávání posádek. Odpoledne: řeka Saalach (stupňování obtížnosti až do WW III). Raftování do vyčerpání sil, návrat do hotelu, večeře. V případě nepříznivých vodních podmínek (nižší stav vody), bychom rafting zaměnili za sjezd řeky Salzy na nafukovacích kánoích. Řeka Salza patří k nejkrásnějším řekám Rakouska a program je stejně hodnotný jako rafting na Saalachu.
 

3. den: Snídaně v hotelu a dále canyoning - poměrně mladý, ale stále populárnější sport. Je to průstup úzkou divokou soutěskou, ve které musíte překonávat přírodní stupně, tobogány a skoky do hlubokých lagun. To vše s využitím vodáckých a horolezeckých pomůcek. Díky zkušeným průvodcům je canyoning vhodný i pro naprosté začátečníky. Odpoledne koupání v termálních lázních Bad Gastein, návrat do hotelu, večeře.
 

4. den: Snídaně a návrat do ČR - dopoledne krátký výlet k přírodní zajímavosti Salzachöfen. Okolo 13. hodiny odjezd zpět do ČR, návrat do Prahy do 20. hodiny.

vhodné období: květen - září
cena za naše služby: dohodou

Nabídka zajišťovaných služeb:

voda - každý raftový člun má svého průvodce - kormidelníka (naši průvodci jsou držiteli české nebo mezinárodní licence raftingu). Každému klientovi věnují průvodci individuální péči, a to i v době mimo sportovní program. Klienty vybavíme neoprenovými kalhotami s laclem (Long John), neoprenovými botičkami, vodáckou bundou, helmou, plovací vestou. Během programu průvodci své klienty učí technice jízdy a pádlování. Každý účastník si vyzkouší "vodní záchranu" - pro bezpečnost v případě převržení.

canyoning - je prováděn ve spolupráci s rakouskou společností a je veden místními specialisty. Veškeré slanění, lanové dráhy i skoky do lagun jsou prováděny pod plnou kontrolou průvodců. Délka akce je asi 3 hodiny.

Doprava: Kompletní doprava zajištěná autobusem s vlekem.

Ubytování a strava: Obojí dle požadavků klienta. Poslední večer proběhne neformální párty v přírodě s grilováním masa a točeným pivem.

Pojištění: Rádi vám zprostředkujeme pojištění u pojišťovny Uniqa a.s., které pojišťuje i rizikové sporty včetně raftingu.


 

Adventura - firemní cesty 2006