Firemní cesty
Adventura s.r.o.

Voroněžská 20
101 00 PRAHA 10
tel:    +420 271 741 734-6
          +420 603 503 862
fax:    +420 271 741 737

Firemni cesty

ALPIN TROPHY CUP VE SLOVINSKU

Slovinsko patří mezi oblíbené cíle turistů již dlouhou dobu. Tato sympatická a krajinou velmi pestrá země nabízí ještě mnohem více než proslavené bílé štíty Julských Alp. Během naší krátké návštěvy vám nabídneme mnoho zážitků, které se budou odehrávat v srdci Alp. Budete mít možnost si sjet na raftech řeku Bohinjku, závodit na motokárách a soutěžit v různých disciplínách v oblasti Národního parku Triglav. Můžeme vám také nabídnout návštěvu světoznámé Postojanské jeskyně, nebo krásné Ljubljany.


Návrh programu:
1. den: Odjezd v ranních hodinách autobusem do Slovinska, tranzit přes Rakousko do Slovinska. Příjezd večer do oblasti Bledu, ubytování v hotelu, večeře a rozdělení do družstev.
2. den: Snídaně v hotelu, odjezd do nedaleké Ljubljany a závody na motokárách. Velký adrenalinový zážitek v kryté hale imitující pravé závody, včetně vyhlášení vítězů, šampaňského apod. Odjezd do oblasti Bohinjského jezera, oběd a následně výběr z několika možností:
- závody v lukostřelbě
- závody v lezení na skalní stěně
- vysoká lana
- turnaj v minigolfu

Po skončení vybrané disciplíny přesun na nedalekou řeku Sava Bohinjka a rafting na řece (splutí 9 km dlouhého úseku). Návrat do hotelu, odpočinek, raut a následné vyhlášení vítězů. Volná zábava.
3. den: Snídaně a následně výběr z variant:
1. Po snídani odjezd zpět přes Rakousko do ČR, zastávky cestou, oběd formou balíčku. Návrat do ČR ve večerních hodinách.
2. Po snídani odjezd do Postojanských jeskyní (světoznámé krasové jeskyně na seznamu UNESCO), prohlídka, oběd formou balíčku, cestou zastávka v Ljubljani a tranzit přes Rakousko zpět do ČR. Návrat do ČR druhý den v ranních hodinách.
3. Po snídani odjezd do Ljubljany, prohlídka města, oběd formou balíčku a následně tranzit do ČR. Návrat do ČR v nočních hodinách.

Poznámka: Program lze různě upravovat a zrealizovat například i letecky.
Vhodné období: květen - září
Cena: dohodou

Zajišťované služby:

- ubytování dle přání klienta
- stravování dle přání klienta
- veškerá doprava, včetně případných letenek
- minigolf
- závody motokár
- rafting včetně vybavení
- závody v lukostřelbě nebo jinou aktivitu v nabídce
- instruktory a průvodce
- vstupné do navštívených objektů
- pojištění CK
- organizace akce
- pojištění klientů


Adventura - firemní cesty 2006